Kvaliteet

katuse-kvaliteetKatuse kvalitee koosneb kolmest olulisest tegurist - materjalid, lahendused ning teostamine. Üks nõrk lüli ning kvaliteet on rikutud. Enda töödes pöörame me tähelepanu kõigile aspektidele. Enamike projektide puhul on nii lahendused kui kirjeldatud materjalid pisut nihkes reaalsest teostamisest. Sellega seoses püüame aitada nii projekteerijaid ja ehitise tellijat juba projekteerimise käigus, et tagada parim lahendus, mis annaks meile kindluse, et tegu oleks katusega, mille puhul ei ole ühtegi probleemi oodata.

Omalt poolt anname pikema garantii töödele, mille projekt ja materjalide valik on viidud vastavusse meie soovitustega. Miks me seda teeme? Kallimad materjalid ning vahel ka kallimad lahendused ei ole ju Tellija rahakoti huvides tegutsemine, aga vastutasuks saame meie kui teostajad ja Tellija kindluse et pärast katuse valmimist ei ole rohkem probleeme oodata, ning seeläbi anname kogu oma tööle mõnevõrra pikema garantii. Täislahenduse puhul võib kohustuslik 2a pikkune garantii muutuda 5 aastaseks.

Pakkumist küsides küsige ka garantiitingimuste kohta. Pakkujad kes reklaamivad oma 2 aastast garantiid kui suurt boonust tellijale ajavad tegelikkuses pisut häma, kuna 2 aastat on garantii kohustuslik ehitusseadusest tulenevalt!