Lamekatused

Kui Sind huvitab lamekatuse ehitus või remont, siis meie saame aidata.
SBS ja PVC rullkattega lamekatused on kasutusel põhiliselt suurematel kaubandus- ja tootmishoonetel. Viimasel ajal on suur lamekatuse sektor ka funk-stiilis eramajad, erinevad pööratud lahendusega terrassid ning lihtsalt väikese kaldega katused. SBS ning PVC katted on oma olemuselt üsna erinevad. Erinevad on nii materjalide omadused kui ka paigaldusmeetodid. Missugune materjal täpsemalt ühte või teise kohta sobida võiks tuleks arutada läbi nii arhitekti kui katusemeistritega projekti koostamisel, renoveeritava hoone puhul tellijal katusepaigaldajaga lamekatuse ülevaatuse käigus.
Teada tuntud eratellija suurim hirm lamekatuse puhul on, et lamekatust ei saada ka peale uue materjalikihiga katmist vettpidavaks. Kahjuks peame tunnistama, et säärase halva kuulsuse on rullmaterjalid pärinud suuresti nõukogudeajast, mil kasutatavate materjalide ning katmismeetodid ei ole võrreldavad tänapäevastega. Samuti on rullmaterjalide mainele palju kurja teinud ka „ehitusbuumiga” kaasnenud soss-seppade ebaprofessionaalne paigaldus ja materjalide vale valik (materjal valitakse vastavalt lamekatuse eripäradele: lamekatuse kalle, läbiviikude olemasolu, vee äravool jne.). Õige paigaldustehnoloogia, kvaliteetsete materjalide ning piisava kogemustepagasi puhul on nii SBS kui PVC kattega lamekatused ja terrassid veekindlad aastaid.

Pakutavad teenused

Teostame kõiki lamekatustega seotud töid. Alates lamekatuste ehitusest uutele hoonetele kuni renoveerimise ja remonttöödeni. Pakume erinevaid hooldustöid (lamekatuste puhastamist lumest ja mustusest). Meie spetsialistid kasutavad kvaliteetseid töövahendeid ja järgivad kõiki nõudeid ning eeskirju lamekatusetööde teostamisel.

  • Lamekatuse täislahendus – aurutõkke paigaldamisest hüdroisolatsioonini ja
    lõpetuplekkideni;
  • Lamekatuse renoveerimine – vana materjali eemaldamine ja uue ehitus;
  • Lamekatuse remont ja hooldus – lamekatuse puhastamine ja vigade parandamine;
  • Parapetide ja ventilatsioonikastide ehitus ning hüdroisoleerimine;
  • Läbiviikude ja vihmaveesüsteemide paigaldamine;
  • Kandeprofiilide paigaldus;
  • Pööratud lahendustega lamekatuste ehitus;
  • Lamekatuse luukide ja akende paigaldus.

Lamekatused vettpidavaks!